Actuele issues in Yuki

Gewijzigd op Wo, 29 Apr om 12:32 PM

Vertragingen in Yuki

Vanochtend heeft een deel van onze klanten in België tussen ongeveer 10:50 en 11:20 uur hinder ondervonden bij het inloggen of een tragere werking van Yuki ervaren. We willen je laten weten dat deze verstoring inmiddels volledig is opgelost. Onze teams hebben direct actie ondernomen om de stabiliteit te herstellen en we blijven de situatie nauwgezet opvolgen, zodat je weer op een betrouwbare werking van onze software kunt rekenen. We begrijpen dat dit ongemak heeft veroorzaakt en dat vlotte toegang tot je administratie belangrijk is. Onze oprechte excuses hiervoor. Bedankt voor je geduld en begrip.


Status: Opgelost


Geen kopie-factuur bij verzending via Peppol

Bij het verzenden van verkoopfacturen via het Peppol-netwerk wordt er momenteel geen kopie naar de verzender (ondernemer) gestuurd, ondanks de actieve instelling "Kopie van verzonden facturen".
Status: In behandeling – Verwachte oplossing op 04/05/2026.

Fout in zip-bestand bij export archief

Het downloaden van het digitale archief lukt niet; je krijgt bij het openen de foutmelding: "Windows cannot open the folder".

Tijdelijke oplossing:
Als tijdelijke oplossing raden we aan om een extern programma te gebruiken, zoals WinRAR of 7-Zip. Nadat je het .zip-bestand en het externe programma hebt gedownload, kun je het bestand openen door met de rechtermuisknop op het .zip-bestand te klikken en te kiezen voor "Openen met" WinRAR of 7-Zip. Op die manier kun je de bestanden vervolgens uitpakken naar een map naar keuze op je pc.
Status: Wordt onderzocht – Update volgt zodra beschikbaar

Vertraging bij het ophalen van CODA-bestanden 

We hebben enkele meldingen ontvangen van vertragingen van 1 à 2 dagen bij het binnenhalen van CODA-bestanden in Yuki. We onderzoeken momenteel de oorzaak.
Status: Wordt onderzocht - Update volgt zodra beschikbaar