Ik wil als ondernemer een gebruiker toevoegen in mijn domein. Hoe moet ik dit doen?

Gewijzigd op Vr, 1 Aug om 3:36 PM

De eerste gebruiker wordt steeds aangemaakt door jouw accountant. Nadien is het in sommige omstandigheden mogelijk om een tweede gebruiker aan te maken. 


Ik maak gebruik van de Trial versie van Yuki.


In de Trial versie van Yuki is het niet mogelijk om twee of meer gebruikers toegang te geven. Hiervoor dien je over te schakelen naar de betalende bundel Medium, Large of Unlimited. 


Ik heb reeds een bundel gekozen via de Yuki Bundle Store. 

Vanaf het afnemen van de bundel Medium, Large of Unlimited, heb je de mogelijkheid om meerdere gebruikers toe te voegen. Een extra gebruiker kost €7,5/maand.

Om een extra gebruiker aan te maken, heb je als gebruiker de rol Directie nodig of moet je eigenaar zijn van het domein. Indien je de juiste rol hebt kan je met +Gebruiker een bijkomende gebruiker toevoegen. 


In een volgend scherm kan je de gebruiker aanmaken door achtereenvolgens de naam, e-mailadres, rol en taal in te geven. Daarnaast kun je ervoor kiezen om een reeds bestaande relatie als gebruiker aan te maken.




Als een domein meerdere administraties bevat, kan je de toegangsrechten aan-en uit vinken voor die gebruiker bij de optie administratierechten.  


Meer informatie over de verschillende gebruikersrollen kan je hier terugvinden


Was dit artikel nuttig?

Dat is fantastisch!

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Sorry dat we u niet konden helpen

Hartelijk dank voor uw beoordeling

Laat ons weten hoe we dit artikel kunnen verbeteren!

Selecteer tenminste een van de redenen
CAPTCHA-verificatie is vereist.

Feedback verzonden

We stellen uw moeite op prijs en zullen proberen het artikel te verbeteren